hotel_kalaja008005.png hotel_kalaja001001.png faqjaepare.png sherbimet.png rezervimet.png restoranti.png dhomatsuitet.png rrethnesh.png kontakti.png faqjaepare.png sherbimet.png rezervimet.png restoranti.png dhomatsuitet.png rrethnesh.png kontakti.png
Ky ėshtė njė nga ahengjet e shumta qė organizohen nė Hotelin Kalaja.

Sa u takon ahengjeve pėr dasma, rregullimi i sallės ėshtė i posaqėm dhe solemn, dedikuar pėr ditėn mė tė bukur tė dy qifteve qė ėshtė dita e martesės sė tyre.

Pėr ēfardo pyetje lidhur me organizimin dhe rezervimin e sallės ju mund tė na kontaktoni nė ēdo kohė. Ne do tė jemi tė nderuar qė ditėn tuaj tė martesės ta festoni nė mėnyrėn mė tė bukur nė ambientet tona tė bukura.
Foto albumi
HD 360 Virtual Tour, Website Design by www.sh-studiod.com - 2013
hotel_kalaja001002.png
Full Page Background slider jquery | Webdevtuts
Slideshow Image 1 Slideshow Image 2 Slideshow Image 3 Slideshow Image 4 Slideshow Image 5
vizualet.png
Video
HD 360 Virtuali
kliko kėtu ta shofėsh nė YouTube
hotel_kalaja008003.png hotel_kalaja008001.jpg
Copyright © 2013 www.hotel-kalaja.com | All rights reserved.