hotel_kalaja006003.png faqjaepare.png sherbimet.png rezervimet.png restoranti.png dhomatsuitet.png rrethnesh.png kontakti.png faqjaepare.png sherbimet.png rezervimet.png restoranti.png dhomatsuitet.png
Historiku i Hotel Kalaja filloj aktivitetin mė 15.10.2003 nė Vushtrri, Gjendet ne kilometrin e 22 nga Prishtina dhe ne kilometrin e 10 nga Mitrovica. Hotel Kalaja ėshtė stilit modern ka pėrmbajtje tė Kalajės.

Hoteli pėrfaqėsohet me 27 dhoma mysafirėsh njėshtratėshe, 9 dhoma mysafirėsh dyshtretėrshe dhe 6 Suite apartamente si dhe 1 dhomė presidenciale qė reflektojnė njė ambient tė ngrohtė tė njė kuadri tė kėndshėm dhome pritjeje. Mysafirėt do tė kėnaqen me orenditė, instalimet dhe pajisjet mikluese..
PSE TEK NE?

I pari hotel, padyshim me luksozi dhe moderni, eshte ai ne qytetin e Vushtrrisė, i cili mjeshtėrisht ėshtė ndėrtuar me njė stil europian, me njė restorant shumė perrallorė, me dhoma tė kompletuara dhe me nje seri shėrbimesh tjera.Shėrbimet

Dhomat ne hotelin tone jane shume luksoze, kan sherbim dhome, pasterti maksimale dhe tejet komode per te kaluar nje nate te mrekullueshme ne qytetin tone.


Stafi profesional
 
Personeli ynė ėshtė i trajnuar pėr tė qėnė bashkė punėtori juaj gjatė gjithė qėndrimit tuaj. Ata janė gjithmonė tė gatshėm t’iu asistojnė nė rezervimin e njė tavoline nga ju.

 
Menaxhimi

Korrektėsia dhe saktėsia nė punė janė idealet qė e udhėheqin Hotelin me pėrvojen e tyre 20 vjeēare nė pėrputhje me rregullat profesionale hoteliere menaxhuese.Suksesi


Suksesi i kėsaj atribuohet edukimit jashtė vendit, pėrvojės, etikės dhe profesionalizmit tė stafit menaxhues, gjithashtu ekspertizės lokale dhe efiēencės sė stafit. Njė arsye tjetėr ėshtė dhe trajnimi i vazhdueshėm qė ne i sigurojmė tė gjithė stafit tonė nė mėnyrėn sesi tė pėrmirėsojmė cilėsinė e shėrbimit dhe tė garantojmė njė shėrbim tė besueshėm pėr klientėt tanė.

Me njė vizitė tek ne realizoni ėndėrrėn tuaj!

Me Respekte Hotel KALAJA
Pjesa e stafit tė hotelit ėshtė e pėrbėrė nga disa djem dhe vajza tė moshave tė ndryshme me njė eksperiencė shumė vjeqare kėtu dhe jashtė vendit tė cilėt janė nė pėrkujdesjen e juaj 24h duke ju ndihmuar pėr tė kaluar qaste tė mrekullueshme.Njė staf njė qėllim
Rreth Nesh
HD 360 Virtual Tour, Website Design by www.sh-studiod.com - 2013
hotel_kalaja001002.png
Full Page Background slider jquery | Webdevtuts
Slideshow Image 1 Slideshow Image 2 Slideshow Image 3 Slideshow Image 4 Slideshow Image 5
rrethnesh.png kontakti.png vizualet.png
Pronari i Hotelit

Synon tė rrisė suksesin e tij duke pėrdorur dhe njė staf profesional mbėshtetės nė mėnyrė qė tė ruajė besueshmėrinė dhe pozicionin kryesuesė tė hoteleve nė vend.
Abedin Beka / Pronar
hotel_kalaja001001.png
Copyright © 2013 www.hotel-kalaja.com | All rights reserved.