hotel_kalaja005007.png
Copyright © 2013 Kalajahotel.com | All rights reserved.
faqjaepare.png sherbimet.png rezervimet.png restoranti.png dhomatsuitet.png rrethnesh.png kontakti.png faqjaepare.png sherbimet.png rezervimet.png restoranti.png dhomatsuitet.png
Dhomat e hotelit kalaja ofrojnė tė gjitha mundėsitė pėr njė qėndrim tė rehatshėm nė hotelin tonė.

Nė radhė tė parė, nga ana e jashtme tė gjitha dhomat janė nga qendra, kanė pamje qėndrore.

Nė radhė tė dytė, nga ana e brenshme japin prehje tė veēanta dhe tė ndiheni tė sigutrė dhe tė gėzuar.

Mobilimi modern dhe luksoz, mjedisi i veēantė dhe lehtėsimi i komunikimit nėpėrmjet telefonit, muzikės, mini barit dhe klimės, janė karakteristikat kryesore pėr njė qėndrim dhe prehje tė kėndshme. Kėtė mjedis miqėsor, kėtė “ndjenjė shtėpiake” qė kėrkojmė nė njė hotel, ofron hoteli KALAJA. Dhe natyrisht, ēdo nevojė qė keni bėhet dėshirė e plotėsuar.

Hotel Kalaja pėrmban njė seleksion prej 27 dhomash pėr mysafirė dhe suitesh tė aranzhuara pėr mrekulli, tė shpėrndara nėpėr 5 kate, duke prezantuar dizajne interiori tė traditės Europiane dhe atyre moderne, me orendi me shije, banjo mermeri elegante dhe pajisje tė menduara xhakuzi.

Hoteli pėrfaqėsohet me 27 dhoma mysafirėsh njėshtratėshe, 9 dhoma mysafirėsh dyshtretėrshe dhe 6 Suite apartamente qė reflektojnė njė ambient tė ngrohtė tė njė kuadri tė kėndshėm dhome pritjeje.

Mysafirėt do tė kėnaqen me orenditė, instalimet dhe pajisjet mikluese. Secila dhomė mysafirėsh dhe secila suitė jep koleksion pajisjesh me fitnesė, saun, massage dhe banjo.
Shtrati,tryeza, dhoma ndejes, xhakuzi, sauna, fitnesi, internet, TV.
Shtrati, dhoma ndejes, xhakuzi, interneti, TV.
Shtrati, mini bar, banjo, interneti, telefoni, TV.
(ēmime tė ulėta pėr thirrje jashtė vendit)
Shėrbim i Dhomave
Dhoma Presidenciale
Dhoma Suite
HD 360 Virtual Tour, Website Design by www.sh-studiod.com - 2013
hotel_kalaja001002.png
Full Page Background slider jquery | Webdevtuts
Slideshow Image 1 Slideshow Image 2 Slideshow Image 3 Slideshow Image 4 Slideshow Image 5
rrethnesh.png kontakti.png vizualet.png hotel_kalaja001001.png