HD 360 Virtual Tour, Website Design by www.sh-studiod.com - 2013
hotel_kalaja004010.png faqjaepare.png sherbimet.png rezervimet.png restoranti.png dhomatsuitet.png rrethnesh.png kontakti.png faqjaepare.png sherbimet.png rezervimet.png restoranti.png dhomatsuitet.png
Restoranti
Njė pjesė e bukurisė sė qėndrimit nė Hotel Kalaja ėshtė mundėsia pėr tė shijuar restoranin e saj tė kategorisė sė parė.
Kuzhina jonė ofron diēka qė i pėrshtatet ēdokujt, duke pėrfshirė edhe njė seleksion tė pėrgatitjeve vegjetariane, opcione mė tė lehta dhe mė tė shėndetshme dhe seleksion specialitetesh ditore, duke ofruar edhe specialitete nga Kosova, Franca, Iltaia etj.
dhe duke u freskuar me verėra Franqeze. Italiane dhe Spanjole.


Tė gjitha ushqimet pėrgatiten me porosi, duke u lejuar klientėve qė tė veēojnė ēfarėdo preference.

Restoranti i pare i hotelit ka nje stil klasik , nje projekt qe perdor drurin dhe hijeshine e ngjyrave per te sjell nje qetesi per syrin. Kuzhina ofron nje seri gatimash, tradicionale dhe internacionale. Kantina e pijeve eshte e larmishme, me verera te llojeve nga me te ndryshmet, pije alkolike nga te gjitha llojet, dhe si gjithnje me nje sherbim qe te le pa fjale..

Restoranti i dyte ofron nje hapsire te madhe per raste dhe gezime, dasma apo fejesa, me nje numer te konsiderueshem vendesh te mjaftueshem per cdo lloj aktiviteti.
Ju mund tė jeni mysafiri ynė nė restorantin e kėndshėm tė Hotel Kalaja. Restoranti gjėndet nė katin e parė dhe ka njė kapacitet prej 360 vendesh.

Dekorimi i brėndshėm i restorantit dhe shėrbimi klasik i stafit tonė i janė kushtuar ekskluzivisht mysafirėve tanė.

Kuzhina shqiptare dhe internacionale ju ofron njė varietet gatimesh plot shije dhe tė gjitha tė realizuara nga mjeshtri ynė i kuzhinės qė ndodhet gjithmonė pranė jush pėr tė pėrmbushur dhe tejkaluar ēdo pritshmėri tuajėn.

Ne dimė t’iu pėrshtatemi nevojave tė klientėve tanė ndaj dhe iu ofrojmė njė serė lehtėsirash dhe shėrbimesh fantastike.
hotel_kalaja001002.png
Full Page Background slider jquery | Webdevtuts
Slideshow Image 1 Slideshow Image 2 Slideshow Image 3 Slideshow Image 4 Slideshow Image 5
rrethnesh.png kontakti.png vizualet.png
Jeni tė mirėpritur gjithnjė tė telefononi dhe tė na shkruani:


info@hotel-kalaja.com
www.hotel-kalaja.com

Recepcioni:
Tel: +381 28 572 120
Mob1: 044/049 455 554
Mob2: 049 487 487
hotel_kalaja001001.png
Copyright © 2013 www.hotel-kalaja.com | All rights reserved.