hotel_kalaja003010.png faqjaepare.png sherbimet.png rezervimet.png restoranti.png dhomatsuitet.png rrethnesh.png kontakti.png faqjaepare.png sherbimet.png rezervimet.png restoranti.png dhomatsuitet.png
Rezervimet
Nėse dėshironi tė bėni rezervimet pėr arsye biznesi, ahengu apo ndonjė arsyje tjetėr, jeni tė lutur tė plotesoni formularin djathtas.

Ne vlerėsojmė ēdo koment qė mund tė keni nė lidhje me shėrbimet qė nė ju ofrojmė ose nė lidhje me ndonjė informatė shtesė.

Merri informatat
Jeni tė mirėpritur gjithnjė tė telefononi dhe tė na shkruani:


info@hotel-kalaja.com

www.hotel-kalaja.com

Recepcioni:


Tel: +381 28 572 120

Mob1: 049/044 455 554

Mob2: 049 487 487
Dhoma Presidenciale
Dhoma Suite
Dhoma Standarde
HD 360 Virtual Tour, Website Design by www.sh-studiod.com - 2013
hotel_kalaja003003.png rrethnesh.png kontakti.png vizualet.png hotel_kalaja003001.png
Copyright © 2013 www.hotel-kalaja.com | All rights reserved.
Full Page Background slider jquery | Webdevtuts
Slideshow Image 1 Slideshow Image 2 Slideshow Image 3 Slideshow Image 4 Slideshow Image 5