hotel_kalaja002003.png faqjaepare.png sherbimet.png rezervimet.png restoranti.png dhomatsuitet.png rrethnesh.png kontakti.png faqjaepare.png sherbimet.png rezervimet.png restoranti.png dhomatsuitet.png
Shėrbimet tona
Ne dimė t’iu pėrshtatemi nevojave tė klientėve tanė ndaj dhe iu ofrojmė njė serė lehtėsirash dhe shėrbimesh fantastike. Hotel Kalaja ofron vendtakime elegante pėr biznes, mbledhje pėr firma, bankete solemne si dhe pranime e festa private, tė madhėsive tė ndryshme.
Akomodimi
Hoteli pėrfaqėsohet me 27 dhoma mysafirėsh njėshtratėshe, 9 dhoma mysafirėsh dyshtretėrshe dhe 6 Suite apartamente si dhe 1 dhomė presidenciale qė reflektojnė njė ambient tė ngrohtė tė njė kuadri tė kėndshėm dhome pritjeje.

Nė to ju mundė te gjeni sauna, xhakuzi, hidromasazh, kaminė etj. Te gjitha dhomat janė moderne dhe tė pajisura me TV kabllor, mini bar, telefon, internet, dvd, radio, tharėse flokėsh, mobileri tė rehatshe dhe pastėrti maksimale.
Salla pėr konferenca
Mbajta e mbledhjeve nė Hotel Kalaja ėshtė njė rrugė e pėrsosur pėr ti drejtuar pjesėmarrėsit nė rrugė tė drejtė tė biznesit, e nė tė njėjtėn kohė ti bėjė ta ndiejnė vehten tė rėndėsishėm e nėn pėrkujdesje tė mirė.

Hotel Kalaja eshte nje vend ideal per takime formale dhe informale duke perfshire, takime biznesi, konferenca, takime pune dhe bankete. Bar i madh i cili mund te pronotohet eshte ideal per ngjarje te tilla, gjithashtu dhe salla e konferencave e cila ka nje kapacitet prej 40 personash
Salla pėr dasma dhe ahengje tė ndryshme
Hotel Kalaja me salla dhe restorane unike, si dhe cilėsia e lartė e shėrbimit i maxhepsėn klentėt, tė cilėt gjithmonė ndaheshin tė kėnaqur me shėrbimin dhe cilėsinė qė hasnin tek ne.


Duke pėrmbushur bukurinė dhe madhėshtinė e natyrės rrethuese hotel kalaja ofron salla per organizimin e ceremonive tė ndryshme familjare si dasma dhe ahengje nė sallat ekskluzive me sipėrfaqe prej 650m2 pėr t'i ofruar klientėve atė qė nuk e kishin mė parė: cilėsinė, stilin dhe pėrsosmėrinė.
HAPĖSIRAT PĖR KONFERENCA

SALLA PER AHENGJE DHE DASMA

PARKIM PĖR VETURA

INTERNET WIRLESS

SUITA LUKSOZE KLASIKE SOFITA

MĖNGJESI DREKA DARKA

KOMANDIMI INDIVIDUAL I KLIMĖS
24 h RECEPCION
HD 360 Virtual Tour, Website Design by www.sh-studiod.com - 2013
hotel_kalaja001002.png
Full Page Background slider jquery | Webdevtuts
Slideshow Image 1 Slideshow Image 2 Slideshow Image 3 Slideshow Image 4 Slideshow Image 5
rrethnesh.png kontakti.png vizualet.png
Jeni tė mirėpritur gjithnjė tė telefononi dhe tė na shkruani:


info@hotel-kalaja.com
www.hotel-kalaja.com

Recepcioni:

Tel: +381 28 572 120
Mob1: 044/049 455 554
Mob2: 049 487 487
hotel_kalaja001001.png
Copyright © 2013 www.hotel-kalaja.com | All rights reserved.