hotel_kalaja001012.png hotel_kalaja001011.png hotel_kalaja001010.png hotel_kalaja001009.png
Copyright © 2013 www.hotel-kalaja.com | All rights reserved.
faqjaepare.png sherbimet.png rezervimet.png restoranti.png dhomatsuitet.png rrethnesh.png kontakti.png faqjaepare.png sherbimet.png rezervimet.png restoranti.png dhomatsuitet.png rrethnesh.png kontakti.png
Kuzhina tradicionale tek ne!
Fjala kuzhinė thuhet se ėshtė fjalė e lashtė shqipe. Nė kohėn e lashtė ilire ka qenė kuzhina vendi ku zijmė, ku bėjmė gjellėra, kurse ne akoma e rruajm traditėn tonė.
Rezervo dhomėn online tani!
Rezervo online tani nė formė elektronike sigurohu tani dhe pusho mė lirė se ne i mbajmė rezervimet pa pagesė 48 orė para arritjės tuaj vetėm tek ne nė Hotel Kalaja.
Na kontaktoni pėr mė shumė
Gjithashtu ju lutemi ju mund tė shfrytėzoni formularin elektronik (pėr tė na kontaktuar) duke vizituar seksionin nė linkun
Na Kontaktoni ose.
Shėrbimet tona
Sistem telefoni (ēmime tė ulėta pėr thirrje jashtė vendit) Lidhje interneti (wireless) Minibar, TV me Satelit Digjital. Banjo tė gjera mermeri me xhakuzi dhe dush Sistem elektronik tė ajrosjes (air condition) Shėrbim amvisėrimi dy herė nė ditė Tharės flokėsh dhe pasqyrė makiazhi Orė radio AM/FM.

Shėrbim 24-orėsh tė Dhomave, Staf shumė-gjuhėsh, Mengjesė, drekė dhe darkė nė Restorant, Rrobalarje/tharje, Ekspres kontrollim pranimi /largimi nga hoteli, Exkluziv Bar pėr 50 persona, Dhomė pėr konferenca, Restoran me kapacitet pėr 300 persona, Terrac verore me kapacitet prej 120 personave, 1 Sallė seminaresh pėr 40 Persona, 1 Sallė konferencash per 120 biznese.
hotel_kalaja001007.png
Rruga 2 maji Vushtrri.

Recepcioni:

Tel: +381 28 572 120
Mob1: 049/044 455 554
Mob2: 049 487 487
hotel_kalaja001005.jpg hotel_kalaja001004.jpg hotel_kalaja001003.jpg
Full Page Background slider jquery | Webdevtuts
Slideshow Image 1 Slideshow Image 2 Slideshow Image 3 Slideshow Image 4 Slideshow Image 5
HD 360 Virtual Tour, Website Design by www.sh-studiod.com - 2013
hotel_kalaja001002.png
Filloj aktivitetin mė 15.10.2003 nė Vushtrri.

Gjendet ne kilometrin e 22 nga Prishtina dhe ne kilometrin e 10 nga Mitrovica.

Hotel Kalaja ėshtė Hotel i stilit modern ka pėrmbajtje tė Kalajės.

Hoteli pėrfaqėsohet me:

vizualet.png hotel_kalaja001001.png